Rideskolestevne - Startlister

Postet av Bergen Rideklubb den 22. Okt 2019


STARTLISTE 26. OKTBER 2019

 

Kl 1 Bom på bakken Start kl 10.00, gå banen til fots kl 09.30

 

  1. Emma Frustenberg - Stallo
  2. Sofia Frustenberg – Lille My
  3. Kristin A Kvame – Sokki

Start nr 4 – 7 kan få litt hinder dersom dei ønsker det (avtaler berre på banen)

  1. Isabella Foldnes - Henry
  2. Maiken Eikefjord - Dell
  3. Daniella Kalleklev – Stallo
  4. Sofie K. Ganngdal - Sokki

 

Kl 2 30 cm Start ca kl 10.30, gå banen før det

 

  1. Arita Moberg – Lille My
  2. Liv Marion Flatebø  Skjold – Auto
  3. Elena Skogly Holm - Zander
  4. Hilde Austegard Kvame – Henry
  5. Live Nøss - Sokki
  6. Nadia Przybyla - Stallo
  7. Odilia Klanderud – Albin
  8. Astrid Berre – Lille My
  9. Pauline Klepsvik - Auto

 

 

Kl 3 40 cm Start ca kl 11.15, gå banen før det

 

  1. Paula Orzel – Calle
  2. Ida Marie Johannesen – Albin
  3. Ciline Eikefjord – Auto
  4. Ida Gunnes Olsen - Henry
  5. Josefine Torvund Bekkestad – Lille My
  6. Josefine Hope – Carlos

 

 

Kl 4 50 cm Start ca kl 12.00, gå banen før det

 

  1. Natalie Olset – Quality
  2. Sølvi Øvrebotten Lampe – Albin
  3. Elise Oksnes – Calle
  4. Maja Bruvik - Dell
  5. Victoria Holmegård - Carlos
  6. Malin Aurdal – Zander
  7. Lise Davidsen - Albin
  8. Susanne Sandal - Golden
  9. Madeleine Sandal  - Lille My
  10. Emma Jæger Muri – Stallo
  11. Natalie Vikøren Øverlie - Quality
  12. Mari Oline Søderstrøm – Calle
  13. Emilie Eeg Rønnestad – Albin
  14. Angelica Bakketeig – Dell
  15. Maia Madsen - Carlos

 

Kl 5 60 CM Start ca kl 13.15, gå banen før det

 

  1. Nora Elise Solem – Quality
  2. Malene Sørensen – Calle
  3. Famke Dijk Jonsgar – Timmy
  4. Malene Vetaas – Ali Khan
  5. Lisetta Gallefoss – Juliet
  6. Lisa Søreide – Quality
  7. Birgitte Marie Strøm Skogseid – Golden
  8. Ingrid Rognås – Stallo
  9. Angelina Spångberg – Auto
  10. Roald Isaksen – Dell
  11. Anastasiya Chemii - Quality

  

 

Kl 6 70 CM Start ca kl 14.00, gå banen før det

 

  1. Ingvild Rief Nakken - Zander
  2. Helene Isabell Mathisen – Timmy
  3. Maja Leganger Johnstad – Carlos
  4. Synne Torvund – Uptown Girl
  5.  Madelen Rasten- Auto
  6. Zofia Rembelska – Golden
  7. Malene Vetaas – Ali Khan
  8. Lisetta Gallefoss – Juliet
  9. Malene H Eriksen - Timmy
  10. Hildegunn Shi – Ying Jonnasen – Zander
  11. Elise Wallman Stenberg – Carlos
  12. Lily Blich – Uptown Girl
  13. Julia Jørgensen – Auto

 

 Kl 7 80 CM Start straks klasse 6 er ferdig

  

  1. Mia Østervold - Henry
  2. Kaia Kibsgaard - Blesen
  3. Iben Grung – Zander
  4. Synne Torvund – Uptown Girl

 

 

 

 





I forbindelse med rideskolestevnet lørdag 26.oktober vil store ridehus og rub-hall være i bruk til dette arrangementet fra ca kl. 09:00 til ca kl. 16:30 og dermed ikke tilgjengelig for andre enn de som deltar på stevnet.


Det vil være banebygging fredag kveld.


Vi ønsker alle rideskole elevene lykke til med stevnet!


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline