Rideskolestevne lørdag 6.april

Postet av Bergen Rideklubb den 5. Apr 2019


Stevnestart kl 09.00

Pris per klassestart/per ekvipasje er Kr. 210,- 


Startlister:

Klasse 2: 30 cm. Oppvarming begynner kl 8.30

  1. Arita Moberg – Lille My
  2. Josefine Torvund Bekkestad – Sokki
  3. Elise Oksnes – Golden
  4. Emma Eriksen – Calle
  5. Live Nøss - Sokki
  6. Rebekka Fristad Bampton - Stallo
  7. Odilia Klanderud – Elroy
  8. Liv Marie Midtbø – Lille My
  9. Sølvi Øvrebotten Lampe – Sokki
  10. Inga Høviskeland – Stallo
  11. Margrethe Høvikskeland - Golden
  12. Paula Nathalia Orzet – Calle
  13. Elisabeth Rogge – Lille My
  14. Maia – Sokki


Klasse 3: 40 cm Beregnet starttid kl. 10.15, oppvarming før det

  1. Maja Bruvik - Sam
  2. Victoria Holmegård - Elroy
  3. Lise Davidsen - Carlos
  4. Synne Torvund – Up Towngirl
  5. Ciline Eikefjord – Auto 
  6. Susanne Sandal - Calle
  7. Madeleine Sandal - Sam


Klasse 4: 50 cm. Beregnet starttid kl. 11.00, oppvarming før det 

  1. Mari Søderstrøm - Quality
  2. Emma Jæger Muri - Elroy
  3. Roald Isachen - Zander
  4. Maja Bruvik - Sam
  5. Anna - Arnold
  6. Leah Sofie Haga – Carlos
  7. Angelina Spångberg – Auto
  8. Anastasija Denonjic – Uptowngirl
  9. Nora Elise Solem - Quality
  10. Ingrid Rognås - Sam


Klasse 5: 60 cm. Beregnet starttid kl. 12.00, oppvarming før det

  1. Madelen Rasten- Pianissimo
  2. Julia Hesthammer Hauge - Golden
  3. Ida Marie - Zander
  4. Ingvild Rief Nakken - Sam
  5. Maja Leganger Johnstad - Carlos


Klasse 6: 70 cm. Beregnet starttid kl. 12.30 oppvarming før det

  1. Agate Sundsøy - Arnold
  2. Julia Hesthammer Hauge – Golden
  3. Julie Løvaas Omdal - Elroy
  4. Lisetta Gallefoss - Piano
  5. Mathea Gustafsson - Sam
  6. Fride Horneland – Quality
  7. Elise Wallman Stenberg - Carlos
  8. Zofia Rembelska – quality
  9. Adriana Mjåtvedt – Arnold


Klasse 7: 80 cm. Beregnet starttid kl. 13.00 oppvarming før det

  1. Mathea Gustafsson – Sam
  2. Iben Grung - Zander
  3. Kaia Kibsgaard - Blesen
  4. Marie Hjartåker - Calle
  5. Julie Løvaas Omdal - Elroy
  6. Fride Horneland – Quality
  7. Julia Jørgensen – Auto
  8. Synne Torvund - Zander



Gjør oppmerksom på at beregnet starttid er bare ca tider men vi begynner ikke før oppsatt tid.



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline