RIDESKOLESTEVNE LØRDAG 16.FEBRUAR

Postet av Bergen Rideklubb den 14. Feb 2019


Velkommen til rideskolestevne på lørdag 16.februar

Vi vil ha kafeen åpen for litt kaldt og varmt på menyen


Stevnet starter klokken 10:00 

Pris per klassestart/per ekvipasje er Kr. 210,-



STARTLISTER ER SOM FØLGER:


Klasse 1: Bommer på bakken. Oppvarming begynner kl 9.30

  1. Maya Vagstad Mack Paton – Lille My
  2. Maia Fredhøi Madsen - Sokki
  3. Margrethe Høviskeland – Elroy
  4. Madeleine Moss Sandal - Sam
  5. Susanne Moss Sandal - Calle


Klasse 2: 30 cm Beregnet starttid kl. 10.30, oppvarming før det

  1. Ida Marie Juvik – Lille My
  2. Pia Finseth - Arnold
  3. Sølvi Øvrebotten Lampe - Sokki
  4. Paula Orzel - Quality
  5. Josefine Torvund Bekkestad – Lille My
  6. Liv Andrea Jensen - Sam
  7. Celine Eikefjord – Auto
  8. Elisabeth Rogge – Lille My


Klasse 3: 40 cm Beregnet starttid kl. 11.15, oppvarming før det 

  1. Maja Leganger Johnstad - Carlos
  2. Sara Eriksen - Auto
  3. Famke Dijk Jonsgar - Arnold
  4. Maja Bruvik - Sam
  5. Jenny Marie Grytøyr - Pianissimo
  6. Leah Sofie Haga – Carlos
  7. Olivia Haukeland - Auto


Klasse 4: 50 cm Beregnet starttid kl. 12.00, oppvarming før det

  1. Emma Jæger Muri - Pianissimo
  2. Anna Hesjedal Hartwig - Zander
  3. Angelina Spångberg - Calle
  4. Vanessa Helgesen - Arnold
  5. Ingrid Rognås - Elroy
  6. Nora Elise Solem - Quality
  7. Roald Isachen - Pianissimo
  8. Lily Blich - Arnold
  9. Ingvild Rief Nakken - Sam
  10. Maja Leganger Johnstad - Carlos
  11. Ida Marie Johannesen - Zander
  12. Mari Strøm - Calle
  13. Nathalie Olset Kildedal – Pianissimo


Klasse 5: 60 cm Beregnet starttid kl. 12,45 oppvarming før det

  1. Zofia Rembelska - Quality
  2. Julia Hesthammer Hauge - Golden
  3. Madelen Rasten – Dell Boy
  4. Helene Isabell Mathisen - Arnold
  5. Malene Eriksen - Zander
  6. Lisa A. Søreide - Calle
  7. Elise Wallman Stenberg - Sam
  8. Frida Oppskar - Carlos
  9. Birgitte Marie Skogseid Strøm – Golden
  10. Charlotte Natland – Dell Boy
  11. Anastasya Chemii - Quality


Klasse 6: 70 cm Beregnet starttid kl. 13.30, oppvarming før det

  1. Mia Sørås – Auto
  2. Mathea Gustafsson - Blesen
  3. Iben Grung - Zander
  4. Julie Løvaas Omdal - Elroy
  5. Mia J. Østervold - Stallo
  6. Lisetta Gallefoss – Dell Boy
  7. Adriana Mjåtvedt – Arnold
  8. Fride Horneland – Quality
  9. Julia Jørgensen - Auto


Vi ønsker alle lykke til og velkommen til både liten og stor til et hyggelig rekruttstevne for de flinke rideskoleelevene våre!





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline