Rideskolestevne 3.november

Postet av Bergen Rideklubb den 31. Okt 2018

STARTLISTE LØRDAG 3. NOVEMBER 2018

Stevnestart kl 10.00


Klasse 1: Bommer på bakken

Oppvarming begynner kl 9.30


  1. Thea Senneset – Sokki
  2. Elisabeth Rogge – Lille My
  3. Helena Skogli – Elroy
  4. Marlene Lund – Golden
  5. Anabel S. Rogne – Buddy
  6. Emma Mcintosh – Sam
  7. Sølvi Lampe – Sokki
  8. Lise Waagsbø – Lille My
  9. Celine B. Eikefjord – Elroy


Klasse 2: 30 cm

Beregna starttid kl. 10.45, oppvarming før det


  1. Sara Eriksen – Auto
  2. Malin Eines – Buddy
  3. Maja Bruvik – Sam
  4. Mari Oline Søderstrøm – Quality
  5. Angelina Hagen Spångberg – Arnold
  6. Olivia Haukeland – Auto


Klasse 3: 40 cm 

Beregna starttid kl. 11.30, oppvarming før det 


  1. Lily Blich – Arnold
  2. Ingvild Rief – Sokki
  3. Anna Hesjedal Hartwig – Stallo
  4. Emma Jæger Muri – Elroy
  5. Marianne Bampton – Calle
  6. Ida Marie Johannessen – Zander
  7. Ivrine Nedregård – Dell Boy
  8. Kristine Stefferud – Helle – Quality
  9. Elena Skogly Holm – Auto
  10. Ingrid Celine Rognås – Sam
  11. Vanessa Helgesen – Arnold


Klasse 4: 50 cm 

Beregna starttid kl. 12.45, oppvarming før det


  1. Tora Solvik Johnson – Calle
  2. Nora Elise Irgem Solem – Quality
  3. Bettina Husebø – Zander
  4. Synne Torvund – Orion
  5. Mia Østervold – Stallo
  6. Birgitte Marie Skogseid Strøm – Golden
  7. Frida Opskar – Arnold
  8. Tonje Halsteindal – Dell Boy
  9. Maya Jordan Lokøy – Auto
  10. Bettina Rygg – Piano
  11. Kristina Hunter – Elroy
  12. Angelica Bakketeig – Sam
  13. Josephine Haukeland - Colerado
  14. Mathea Karlsen – Calle
  15. Zofia Rembelska – Quality
  16. Roald Isachsen – Zander
  17. Lisetta Gallefoss – Orion

Klasse 5: 60 cm 

Beregna starttid kl. 14.00, oppvarming før det


1. Kaia Kibsgaard – Børveblesen

2. Synne Torvund – Orion

3. Iben Grung – Stall

4. Elise Stenberg – Sam

5. Sara Kjærland Kristoffersen – Golden

6. Victoria Merkesvik – Calle

7. Malene Eriksen – Børveblesen

8. Lisetta Gallefoss – Orion

9. Julia H. Hauge – Sam

10. Mia Østervoll - Stallo


Klasse 6: 70 cm 

Beregna starttid kl. 14.30, oppvarming før det


  1. Mia Sørås – Auto
  2. Anja Holst – Piano
  3. Mina Heldal - Zander



Gjer oppmerksom på at beregna starttid er berre ca tider men vi begynner ikkje før oppsatt tid.





Lørdag 3. november vil rideskolen arrangere rideskolestevne


Stevnestart kl 10.00 

Klasse 1: bommer på bakken 

Klasse 2: 30 cm

Klasse 3: 40 cm

Klasse 4: 50 cm 

Klasse 5: 60 cm 

Klasse 6: 70 cm


Ta kontakt med Gro eller rideskoleinstruktørene for informasjon


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline